ימים א'-ה' 9:00 עד 18:00
חבילות שייט מסלולי שייט
אלסקה
 
אנקורג'
העיר אנקורג' היא העיר הגדולה והמרכזית באלסקה ובסמוך לה נמצא שדה התעופה הבינלאומי.
העיר מהווה נקודת יציאה לטיולים באזור ובאלסקה בכלל. היא עיר אמריקאית טיפוסית עם מוקדי בילוי, בתי מלון ומסעדות. בעיר יש מספר מוזיאונים ופארקים מעניינים ובעיקר נוף הררי מקסים.
ג'ונו
ג'ונו הינה עיר הבירה של אלסקה והשלישית בגודלה במדינה.
למרות זאת היא עיר מבודדת ואין אליה דרך יבשתית. הדרך היחידה להגיע אליה היא בטיסה או בשיט.
העיר שוכנת בחלק הצפוני של "המעבר הפנימי", למרגלות הר ג'ונו ובסמוך לתעלת המים העמוקים של תעלת גסטינו.
משדה הקרח של ג'ונו יוצאים כארבעים קרחונים כשהנגיש ביניהם הוא קרחון מנדנהול הממוקם כ-20 ק"מ ממרכז העיר. ניתן להגיע אליו ברכב ואף לטפס עליו.
באי אדמירלטי הסמוך מתגוררת אוכלוסיה של דובים ובאזור פעילויות ספורט אתרי שונות כגון: צלילה, שייט בקיאקים, סיורים במזחלות כלבים ועוד.
 
הומר

הומר הינה עיירת דייגים ואומנים בחצי האי קנאי. למרגלות הרי קנאי המושלגים נמצאים פיורדים ובשילוב גבעות מכוסות צמחיה ופריחה (בימי הקיץ) המראה מלבב. באיזור דגה עשירה וגלריות אומנות רבות.

המעבר הפנימי
"המעבר הפנימי" הוא נתיב שייט מהיפים בעולם שנוצר ע"י שרשרת של פיורדים ושל איים הנמצאים בדרום מזרח אלסקה.  במעבר הפנימי פיורדים ומפרצים שנוצרו ע"י קרחוני ענק שהיו באזור לפני מיליוני שנים.
לאורך המעבר הפנימי יש כמה מוקדי עניין: העיר קצ'יקן, מיסטי פיורד, האי של הנסיך מווילס, העיירה רנגל, העיירה פטרסבורג, העיר סיטקה, עיר הבירה של אלסקה - ג'ונו, הפארק הלאומי גלשייר ביי, היינס וסקגווי שהיא העיר הצפונית ביותר במסלול השייט במעבר הפנימי.
הפארק הלאומי גלשייר ביי
פארק לאומי בו 16 קרחונים הגולשים מההרים אל חופי המפרץ וממלאים את הים בגושי קרח צפים בגוונים של כחול. בפארק פיורדים עמוקים, יערות עצי אשוח והוא משמש בית לבעלי חיים מסוגים שונים: לוויתנים גדולי סנפיר, כלבי ים, סוגי דולפינים ולוטרות ים וביבשה - דובים שחורים וחומים, זאבים, איילים, יעלים ומגוון גדול של בעלי כנף.
 
ונקובר
ונקובר היא העיר הראשית של מערב קנדה והשלישית בגודלה במדינה. בנוסף היא אחת הערים הירוקות בעולם ובתחומה הפארק הציבורי הגדול בצפון אמריקה.
העיר בנויה על איים במפרץ ומסביב פסגות הרים מושלגות. מרכז העיר בנוי על אי וגשרי ענק חוצים את המפרץ ואת הלגונות.
מיצרי הים של הנסיך וויליאם

המיצרים נמצאים מזרחית לחצי האי קנאי. המיצרים הם שילוב של פיורדים החודרים אל בין הרים מושלגים, יחד עם קרחונים ויערות.

סיטקה
עיר יפה לחופו של האי בראנוף הנמצא בחלקו המערבי של "המעבר הפנימי". מעל העיר מתנשא הר געש. ניכרת בעיר השפעה רוסית. מבנה ארכיטקטוני בעל מבנה רוסי טיפוסי הוא קתדרלת סנט מיכאל שנבנתה באמצע המאה ה-19.
בפארק הלאומי ההיסטורי אפשר ללמוד על השלטון הרוסי ששלט באזור עד שהאזור נמכר לאמריקאים ע"י הצאר אלכסנדר השני באמצע המאה ה-19, לאחר מלחמת קרים.
במוזיאון שלדון ג'קסון אפשר ללמוד על חיי הילידים - האינואיט - באלסקה.
סקגווי

סקגווי הוקמה בסוף המאה ה-19 עקב בהלת הזהב שהיתה באזור. היא התחנה הצפונית ביותר ב"מעבר הפנימי".

קודיאק

קודיאק הוא האי השני בגודלו בארה"ב. האי שוכן במפרץ אלסקה ומהווה בית גידול לבעלי חיים רבים ובראשם הדוב החום. מלבדו ניתן לראות גם סמורים, עטלפים, שועלים, דישונים, סנאים ומגוון בעלי כנף, ביניהם גם נשרים.

קצ'יקן
העיר קצ'יקן שוכנת לחופו של האי REVILLAGIGEDO ובעצם היא העיר היחידה באי. העיר היא מרכז היסטורי לשימור תרבות הילידים וברחובותיה עמודי טוטם רבים. במספר מקומות יש ריכוז של עמודי טוטם עם הסבר על המשמעות שלהם ועל התרבות שיצרה אותם.
העיר מוקפת הרים שפסגותיהם מושלגות בשילוב עם מדרונות מיוערים. באיזור מסלולי הליכה שעוברים בנוף קסום של אגמים, מפלים והרים.
 
בניית אתרים בניית אתרים Media4u | חנות אינטרנטית